KONST / Litografier / Färglitografi 14024066
nr 1402 4066
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Verso a verso, Signerad, 43x59 cm, plexiram
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:29:33
6/6 21:13:36